Seriál Jericho

O jerichu

Dramatický seriál vypráví o tom, co se stane, když se na obzoru náhle objeví atomový hřib a uvede poklidné městečko v Kansasu v chaos. Jeho obyvatelé se ocitnou v naprosté izolaci a mohou se jen dohadovat, zda jsou jediní Američané, kteří zůstali na živu.

O jerichu

Když jsou vyřazeny z provozu veškeré zdroje energie a možnosti komunikace, strach z neznámého uvrhne Jericho do všeobecného zmatku. Město se začne hroutit pod náporem teroru a strach i pocit zkázy probouzí v některých obyvatelích města jen to nejhorší.

Ale v této době krize, kdy se citlivých jedinců zmocňuje šílenství, a na povrch vyplouvají i ta nejskrytější tajemství, v sobě někteří lidé najdou vnitřní sílu, jíž si doposud nebyli vědomi.A z těch, u nichž je to nejméně pravděpodobné, vzejdou hrdinové.

V průběhu děje seriálu se objeví spiklenecké teorie. Jsou obyvatelé malého městečka pod palbou útoků? Nastal snad konec světa? A pokud byste přežili armagedon, jak by Váš život nejspíš pokračoval? Stálo by vůbec za to žít?

Seriál Jericho se poprvé objevil na televizních obrazovkách ve středu 20. září 2006 na stanici CBS. První série měla 22. dílů

Po skončení první sezóny se vedení CBS rozhodlo o ukončení a nepokračování seriálu. Fanoušci však sdíleli jiný názor a po neuvěřitelném nátlaku na vedení televize CBS ze strany příznivců seriálu Jericho se televize rozhodla pokračovat se seriálem dál.

O jerichuO jerichuO jerichu

Druhá sezóna, která má pouze sedm dílů začala se na CBS vysílat 12. února 2008. Po skončení sedmého dílu byl seriál podruhé pro nízkou sledovanost stanicí CBS zrušen. Fanoušci rozjeli další mohutnou kampaň za záchranu seriálu. V těchto dnech se jedná se stanicí Comcast, která by mohla seriál zachránit, stejné naděje vkládají fanoušci i do stanice Sci-Fi.

Představitelé:

Skeet Ulrich (”Miracles”), Gerald McRaney, Pamela Reed (”Proof of Life”), Ashley Scott (”Birds of Prey”), Kenneth Mitchell (”Odyssey 5″), Sprague Grayden (”John Doe”), Lennie James (”Sahara”), Michael Gaston (”Ramson”), Erik Knudsen (”Saw II”).

Seriál, který ve světě nemá obdoby!

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

FuturaMania.czbannerbannerbannerwww.JERICHO.skbannerHIMYMPrimeval slayer

Návštěvnost