Robert Hawkins

Robert Hawkins

Hraje Roberta Hawkinsna jednu z hlavních a nejkontroverznějších postav seriálu. O jeho postavě se postupně dozvídáme během seriálu. Ač se nám na začátku může zdát, že je jedním z těch, kdo stojí za útoky na USA, nakonec zjistíme, že je to úplně jinak. Hawkins žije s manželkou Darcy, dcerou a synem. Na první pohled rodinná idylka má za sebou poměrně rušnou minulost, o které se postupně dozvídáme. Během seriálu také objevujeme jeho další kousky, o kterých byste neměli ani šajna, že zvládne:))))….Má u sebe poslední atomovou bombu, která nebyla při útocích použita.

Obrázky

Robert HawkinsRobert HawkinsRobert Hawkins

Lennie James

Lennie James

Pohlaví: Muž

Místo narození: Jižní Londýn

Lennie James se narodil v Jižním Londýně trinidadským rodičům. Jeho matka, Phyllis Mary James, zemřela, když Lenniemu bylo 12 let. V důsledku toho šel on a jeho straší bratr do dětského domova. V 16 letech byl adoptován sociálním pracovníkem, který měl 2 starší děti, se kterými Lenine dobře vycházel. Během roku začal Lennie psát hry (Storm Damane - byla vysílána v roce 2000 televizní stanicí BBC) a v roce 2001 vyhrál cenu Královské televizní společnosti (A Royal Television Society (RTS) Award).

Lennie studoval na Guildhallské hudební a divadelní škole, kterou absolvoval v roce 1988.

Stal se vysoce uznávaným hercem
• ve filmech (zahrnující: “Elephant Juice", "Lost in Space", "Les Miserables (Bídníci)", "Among Giants", ."Snatch", "The Martins”, "Lucky Break”, "24 Hour Party People" a "Sahara"),
• v TV (zahrnující: "Born With Two Mothers", "Frances Tuesday", "Family Business", "Without You" a "Buried". "Undercover Heart" "Cold Feet", "Out of the Blue", "Comics", "A Touch of Frost),
• v divadle (: "Two Gentlemen of Verona", "Macbeth", "This is a Chair", "Pericles" & "The Coup" a "A Raisin In The Sun”).

Současně vydává svá díla: Britské miniserie “State Within”, plánované vysílání ve Velké Británii bylo v listopadu 2006 a drama “Outlaw”, hrané Seanem Beanem, Bobem Hoskinsem a Dannym Dyerem, plánované vydání v roce 2007.

Co možná nevíte????!!!!
1. Po příjezdu do Los Angeles v roce 2006 se připravoval 3 měsíce na vystoupení. Po 3 týdnech mu bylo nabídnuto další.
2. Po absolvovaní školy na konci 80. let a i přes budování herecké kariéry dostal "pořádnou práci" ve společnosti vládní ostrahy (government social security company). Stále tráví zbytek svých dnů hraním.
3. Jeho herecká kariéra začala, když šel na konkurz mimo město se svou dívkou, protože nechtěl, aby si ji získal někdo jiný. Jediná cesta, jak se dostat do místnosti, bylo jít na zkoušku. Lennie dostal roli, ale jeho dívka ne.
4. Lennie namluvil dvoudílný seriál Operation Trident, Guns On Our Streets, a také ztvárnil a vylíčil souhrnný dokument Nigerijského umění.
5. Lennie dostal svou roli ve filmu Jericho po první zkoušce.
6. Než se začal zajímat o hry, uvažoval o kariéře hráče rugby.
7. Lennie napsal hru The Sons of Charlie Paora, která byla hrána v London’s Royal Court Theater.
8. Poprvé se v Tv objevil v roce 1991 v show The Orchid House.
9. V roce 2001 byla hra Storm Damane, kterou naspal a ve které si zahrál roli Bonafance, nominována na BAFTA TV Award.
10. Lennie má 3 dcery: Romy, a dvojčata Celine a Georgiu, s jeho dlouholetou partnerkou Giselle Glasman.
11. V roce 1990 napsal příběhy pro britskou televizní show The Bill.
12. Lennie se objevil ve více než 20 filmech. Poslední role zahrnují Snatch, 24 Hour Party People a Sahara.

Obrázky

Lennie JamesLennie JamesLennie James

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

drhouse2.xf.czbannerbannerbannerbannerbannerbannerbanner

Návštěvnost