Edward Beck

Major Edward Beck

Hraje majora Becka, postavu, která se v seriálu objevila až od druhé sezóny. Major byl do Jericha povolán na základě údajného tajného teroristy, který se má v Jerichu skrývat. Beck je tím, kdo ukončí válečný boj mezi Jerichem a New Bernem. Postupně se stává hrdinou města, avšak s tvrdými pravidly. Stává se také tím, kdo postupně zjišťuje informace o zkorumpovanosti nové vlády. Snaží se o obnovu města.

Obrázky

Major Edward BeckMajor Edward BeckMajor Edward Beck

Esai Morales

Esai Morales

Pohlaví: Muž

Místo narození: New York

Esai Morales se narodil 1.října 1962 v Brooklynu v New Yorku, vystudoval newyorskou školu pro herecké umělce a započal svoji hereckou kariéru na prknech, co znamenají svět. Poprvé zazářil v El Hermano v Souboru Divadelního Studia a v newyorském shakespearovském festivalu In The Park ve hře Bouře.

Jeho filmovým debutem se stal snímek Bad Boys(1983) a později si zahrál staršího bratra Richieho Valenu ve filmu La Bamba (1987).

Co možná nevíte???!!!
1. Objevil se také v několika menších rolí například v těchto snímcích: "The Outer Limits"(1995), "Family Law"(1999)", "Resurrection Blvd." (2000), "The Twilight Zone" (1985), "Fame" (1982), "Tales from the Crypt" (1989) a "Miami Vice" (1984)
2. Větší roli zastával po delší dobu v populárním seriálu stanice ABC "NYPD Blue" (1993), a to v roli Lt. Tonyho Rodrigueze.
3. Do svých pěti let mluvil pouze španělsky.
4. O herectví se začal zajímat ve svých 12 letech poté, co viděl Al Pacina ve filmu Dog Day Afternoon (1975).
5. Jeho rodiče se rozvedli, když byl ještě miminko.
6. Jako malý se tolik staral o zdraví své matky, že jí dokonce i schovával cigarety.

Obrázky

Esai MoralesEsai MoralesEsai Morales

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

bannerbannerit-crowd.czPrimeval slayerbannerbannerBuffy a AngelFuturaMania.cz

Návštěvnost