Bonnie Richmond

Bonnie Richmond

V seriálu hraje postavu Bonnie Richmond, mladší sestru bratra Stanleyho. Společně žijí na farmě, která pařila jejím rodičům. Po smrti rodičů je vychovávána bratrem. Až na několik menších bratrských nesvárů se jedná o dobrý sourozenecký vztah. Bonnie občas vypomáhá jako pomocnice v nemocnici. Je jednou z nejzajímavějších postav seriálu. V druhé sezóně se s její postavou stane něco, co fanoušci seriálu asi jen tak nepřekousnou.

Obrázky

Bonnie RichmondBonnie RichmondBonnie Richmond

Shoshannah Stern

Shoshannah Stern

Pohlaví: Žena

Místo narození:Walnut Creek, California, USA

Datum narození: 3.7.1980

Narodila se už ve čtvrté generaci neslyšících, řadí se mezi neuvěřitelné osoby a herce, kteří dokáží naplno projevit své herecké schopnosti, a to i přestože jsou hluší. Její první jazyk byl American Sign Language a velmi dobře umí odezírat ze rtů. Také dokáže plynule mluvit bez tlumočníka.
Narodila se v Walnut Creek, v Kalifornii a vystudovala Gallaudet University, která patří mezi jediné školy svobodného umění pro hluché na světě.
Hrála převážně v TV seriálech, ale jenom zřídka se objevila ve filmu. Její nejznámější role je v Threat Matrix a bezesporu také v seriálu Jericho, ve kterém se objevovala po celých 22 epizod. Zahrála si také ve filmu „Weeds“.

Co možná nevíte???!!!
1. Shoshannah patří mezi jediného hluchého herce, který má pravidelnou roli ve dvou hlavních vysílacích časech na televizní obrazovce.
2. Profesionální herečkou se stala až během zimy v posledním ročníku na univerzitě.
3. Během přestávky obdržela náhodou email od Warner Bros, kde ji zvali na konkurz na televizní sérii „Off Centre“. Narychlo odjela do Los Angeles, zúčastnila se konkurzu a roli získala. Nabídky pak přicházely jedna za druhou a z Shoshannah se stávala větší a větší hvězda.
3. V roce 2006 uváděla speciální pořad „World Around You“.
4. Mezi její filmy patří snímky The Auteur Theory, Justice a The Last Shot

Obrázky

Shoshannah SternShoshannah-Stern Shoshannah Stern

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

bannerbannerSlovenská fanstránka seriálu NCISHeath LedgerbannerbannerbannerDexter - vše o seriálu

Návštěvnost