Jericho na Comic Conu 2009 II

31.07.2009

Dnes pokračujeme zajímavostmi z největšího setkání všech fanoušků seriálů a filmů - Comic Conu. Náš seriál zde měl také zastoupení a fanoušci se opravdu činili.

Při pohledu do hlediště pronesl producent Dan Shotz slova: "Děkujeme za toto". Prohlásil také že fanoušci Jericha jsou nejskvělejším marketingovým týmem na světě: "Vy jste posadili největší organizace do kolen a donutili je přivést seriál zpět na televizní obrazovky. Vy jste důvod, proč jsme natočili druhou sezóny a jste také těmi, pro které chystáme třetí sezónu v komiksové podobě. Je to mnohem víc, a to všechno jen díky vám."

"Bylo důležité spolupracovat jako jeden tým, toto je skupina, která odstartovala tento seriál a chceme pokračovat alespoň touto cestou. Chceme udržet příběh, který jsme původně plánovali. Chceme aby se příběh vyvíjel tak, jak jsme původně plánovali v televizní podobě."

Otázka také padla na připravovaný film:

"Proběhly také diskuze o natočení filmu, opravdu vážné diskuze o natočení filmu. Právě v této chvíli se nacházíme v situaci, kdy hledáme ten správný děj, díky kterému by film mohl vzniknout. Převážně se jedná o jednání se scénaristy, herci atd. Cílem je vytvořit film, který by mohli diváci shlédnout v kině, ne hned směřovat na DVD. Musíme najít příběh, který bychom byli schopni říct divákům během dvou hodin. Jestliže se pro to rozhodneme, chceme to udělat ve velkém."

Uvnitř novinky naleznete několik fotografií z Comic Conu.

jericho-2

Pravděpodobný obal komiksu

autor: KubajsM

Komentáře

Martin - 26.09.2009, 22:32

omg to Jericho žiadna telka nechce?? to je zlé

Přidat komentář


Komentáře jsou uzavřeny.

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

bannerHIMYMbannerbannerbannerbannerbannerbanner

Návštěvnost