Jericho na Comic Conu 2009 I

30.07.2009

Přestože náš seriál je již dlouhou dobu zrušen, tak ani letos nechyběl panel na Comic Conu, který byl zasvěcen právě Jerichu. Setkání se zúčastnila spousta hvězd - Lennie James
(Robert Hawkins) a pět producentů/scenáristů (Dan Shotz, Karim Zreik, Matthew Federman, Robert Levin, Jonathan Steinberg). Místnost pro 400 lidí byla ze 3/4 plná. O čem se mluvilo?

Hlavním tématem bylo samozřejmě vydání komiksu a připravovaném filmu…

  • Producenti prozradili, že myšlenka natočení filmu je velice reálná a že komiks má být tím nejlepším řešením, jak se na film dostatečně připravit. Je důležité také vymyslet dobrou dějovou linii.
  • Komiks bude mít zpočátku šest čísel (ne čtyři, jak se původně předpokládalo) a bude vydáván každý měsíc, počínaje říjnem 2009. Předobjednat si komiks lze již teď na Amazon.com. Firma, která bude seriál vydávat - zde.
  • Karim a Dan dále prozradili, že sledovanost repríz seriálu na CW byla pro stanici velice dobrá, obzvlášť když se jednalo o reprízy a k tomu ještě o nedělní podvečer. Je to také jeden z důvodů, proč se producenti rozhodli vydávat vlastní komiks.
autor: KubajsM

Komentáře

Novinka nebyla dosud komentována.

Přidat komentář


Komentáře jsou uzavřeny.

Momentka

Momentka

Shoutbox

Anketa

Spřátelené weby

Eragon1.netbannerbannerHeath LedgerbannerCzech - Dexter Fan PagebannerBuffy a Angel

Návštěvnost